Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara Can Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Sıkça Sorunlan Sorular

Sıkça Sorunlan Sorular

Müşteriler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular

1 - Taşınırken eşyalarımı toplamalı mıyım?

Evden Eve Nakliyat'ta evde bulunan ufak tefek eşyalarınız ve mutfak eşyalarınızı mutlaka koli leyin, kılık kıyafetlerinizi valizlere veya hurçlara yerleştirin. Sezonda şehirlerarası çalışan firmaların hiçbiri A dan Z' ye toplamalı evden eve nakliyat hizmeti vermemektedir.

2 - Sigortalımı taşınmalıyım?

Portalımızda yer alan firmaların tamamı sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Farklı bir firma ile taşınmanız halinde, mutlaka nakliyat sigorta poliçenizi isteyin.

3 - Fiyat farklılıklarının nedeni nedir?

Evden eve nakliyat için toplamış olduğunuz fiyatlarda en uygun fiyatı veren firmalar genellikle işi almak amacı ile size bu fiyatı vermiş olacaktır.

Size en uygun fiyatı veren kişi evinizi taşımadan önce eşyaların yarısını yükleyip çeşitli bahaneler üreterek sizden fiyat farkı isteyecek size fatura kesecek hatta ve hatta sizi tehdit edecektir.

Düşük fiyat veren kişilere itimat etmeyin!

4 - Evim kaç kişi ile taşınır?

Eşyalarınızın yoğunlu ile doğru orantılı olarak evinize eleman gönderilir.

1+1 ev eşyası için 2-3 kişilik bir ekip hizmet verirken 3+1 bir ev için bu sayı 6 ya çıkmaktadır.

5 - Asansörlümü taşıyacaksınız?

Asansörlü nakliyat için hava ve dış cephe şartları uygun olması durumunda asansörlü nakliyat yapılır ki asansörlü nakliyat için dairenin bulunduğu kat'ın 5 ve üstünde olması gerekir.

6- Evimin nakliyesi ne kadar sürer?

Eşyanın ve yol'un yoğunluğuna göre taşıma süresi mesafe ile doğru orantılı olarak 1-3 gün sürebilmektedir.

7- Nakliyat için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Sezonda işlerin yoğunluğundan dolayı önceden rezervasyon yaptırıp anlaşmanız sizin için daha uygun olacaktır, >>> Evden Eve Nakliyat Şirketleri

 Bu Yazıyı   89248 Kişi Okudu   76351 Kişi Beğendi   

Sosyal Ağlarımız da Bu Makaleyi Paylaşın, Bu Yazıyı Arkadaşlarınıza Önerin,


Yorumlar - Yorum Yaz