tekirdağ yamanlar nakliyat

Tekirdağ Yamanlar Nakliyat 

tekirdağ yamanlar nakliyat tel 0 (282) 686 44 55

Tekirdağ Yamanlar Nakliyat evden eve taşımacılık şirketi kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenileyen, yenilik ve gelişmeleri takip eden bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir. Ekonomik fiyatlarımız, sigortalı, asansörlü taşıma sistemimiz ve kapalı kasa kamyonlarımızla yurt içi kara taşımacığında hizmet veriyoruz.
,

Şirket olarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Biz varlığımızın ve reklamımızın sizlerin memnuniyetine ve güvenine bağlı olduğunu biliyoruz ve bu doğrultuda her geçen gün kendimizi yenileyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uzman kadromuzla şimdi size daha yakınız,
Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için önemlidir.Tecrübeli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketlerler.
,

Paketlemede; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda karton kutular, bol miktarda kağıt, battaniyeler, balonlu naylonlar ve kapitoneler kullanılmaktadır.Taşıma esnasında her türlü paketleme,nakliye,eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri büyük bir dikkatle yapılmaktadır. Özel eşyalarınız, paha biçilemez sanat eserleriniz, antikalarınız büyük bir özenle taşınır.
Her ekipte bir montör elemanı mutlaka bulunur. ‘Montör elemanı’ gardolap, eşya dolabı gibi sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde montelemek üzerine eğitimlidir.
,

Önemli Not: Yeni evinizde buzdolabını 12 saat çalıştırmayınız
,

Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır.
,

Mefruşat, buzdolabı ve diğer büyük eşyalar naylon ambalajlara muhafaza edilir.Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır.Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır.
,

Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir.Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.
,
Evden Eve Nakliyat Firma AdresiSağlık Mahallesi - Ergene / Tekirdağ
Bu Firma Bizim Üyemizdir Aldığınız Hizmette memnun Kalmasanız Bize Bilgi veriniz

Yorumlar - Yorum Yaz