KARS Kafkas Şehir İçi Nakliyat

KARS Kafkas Şehir İçi Nakliyat

%100 müşteri memnuniyeti Garantisi
KARS Kafkas Şehir İçi Nakliyat
Bulunduğumuz ŞehirKars / Merkez

Çağrı Merkezi Tel

 Tel  0 (474) 215 10 10 

ADRES
Kampanyalarımız Bütün Devlet Memurlarına %7 İndirim
 Yeni atanan memurlara ek %12 indirim
BelgelerimizEvden Eve Nakliyat Kaliteonaylı Kıredi Kartı GeçerliK3 Belgeli Nakliye

Firma Tanıtımı Hizmetleri


Evden Eve Nakliyat Kars & Kafkas oğlu Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat 40 yıldır kusursuz hizmeti

Kafkasoğlu nakliyat 1972 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana kesintisiz olarak nakliye işlerinizi özenle yapmaktadır.

Geniş bir referansa sahip olan firmamız ofis büro taşımacılığı, fabrika nakliyesi, banka taşımacılığı, antika eşya nakliyesi, fuar taşımacılığı, askılı tekstil nakliyesi ve evden eve nakliye işlerinizi büyük bir özenle yapmaktadır.Bizim için en önemlisi sizin memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Kars merkez olmak üzere 1972 yılından bu yana aralıksız olarak taşımacılık sektöründeki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. Kafkasoğlu nakliyat, sektörde geride bıraktığı 40 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Kafkasoğlu nakliye müşteri odaklı hizmet politikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte bir standart sa oturtmuştur.

Ülkemizde henüz bir “nakliye hizmeti” ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Sitemizde firmamızın imkan sağladığı evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler bulacaksınız. Özellikle evden eve nakliyat fiyatları konusunda fikir edinmeniz için teklif formumuzu doldurarak bize ulaşınız. Böylelikle en kısa sürede size cevap verebileceğimiz gibi en ekonomik çözümleri de imkanı sunma şansını yakalamış olacağız.

Evden eve nakliyat Kafkasoğlu 40 yıllık tecrübesi ile ''Evden eve nakliyat'' alanında bir liderdir.

Evden eve nakliye hizmetleri, Kars evden eve nakliyat şirketi her biri deneyimli ve kendi alanlarında eğitimli ekipleri, profesyonel sistemi ve özel araçları ile nakliye uzman kadrosu ve her ihtiyaca cevap veren araçları ile evden eve nakliye.

''Şehirler arası evden eve nakliyat'' ve ofis alanlarında yıllar dır uzun zamandan bu yana sorunsuz ve güvenli hizmetiyle, Kafkasoğlu şehirlerarası evden eve nakliyeKars firmaları arasında önde gelen firmalardan dır.

Sigortalı, marangozlu evden eve nakliye ücretleri hizmeti bünyesinde ambalajlama, eşya toplama ve kolileme hizmetlerini de profesyonel ekipleriyle sağlamaktadır. İşinde uzman bir evden eve nakliyat firması arayışındaysanız doğru adrestesiniz.

Kurumsal çağdaş evden eve nakliye Kafkasoğlu taşımacılık

Firmamız kuruluşundan bu yana Kars evden eve nakliyat sektöründe ve ofis taşımacılığı'dan Türkiye geneli kurumsal hizmet sunmaktadır ''ofisten ofise'' alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Taşımacılık''evden eve nakliyat''paketleme, ambalaj ve eşya depolama gibi çeşitli hizmet alanlarında işinize değer katarak''evden eve nakliye'' sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Ev eşyası paketleme ve ambalajlama hizmetleri

''Evden eve'' sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli eşya taşımacılığı hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Ev, ofis, fuar, eşyalarınızda depolama''Eşya depolama''konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz depolarımız kusursuz ve sağlıklı 24 saat tam güvenlik ve ev eşyalarınız için isteğinize göre paket hizmeti.

Tüm eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından Avrupa pet graft kağıt diye tabir etiğimiz 3 üç katlı havalı naylonlarla paketlenerek taşınmaktadır müşterilerine ekonomik çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

''Ev taşıma şirketleri''profesyonellik gerektiren ve son derece önemli bir konudur.Taşınma sırasında eşyaların vurulup kırılması veya çizilmesi göze alınmaması gereken bir risktir.

Bunun için bu konuda deneyimli ekipler ve uygun araçlarla işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir''evden eve nakliye şirketi'' arayışı burada kendini gösterir..

Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki talep ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen genişleten öncü kuruluş olmaktır.

Bu hedefe ulaşmak için tüm faaliyetlerimizin hedeflerle yönetimini, olarak Kafkasoğlu Nakliyat biz, çevre ve doğayı bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak.

Evden Eve Nakliyat 3+1 Nakliyat aracı & Evden Eve Taşımacılık 4+1 Taşıma Aracı & Evden Eve Nakliye 3+1 Nakliye Aracı

Şehirler arası evden eve nakliyat & Türkiye'nin her noktasına taşıma hizmetlerimiz

''Şehirlerarası evden eve nakliyat''hizmetlerimizde 2015 yılın Ekim ayında nakliyatta kampanyalarımız başlamıştır %20'ye varan indirimlerimiz başlamıştır.

Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki talep ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen ve sürekli genişleten öncü kuruluş olmaktır.

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye Kış kampanyalarımız %20 (İndirimli fiyat ve indirim oranı ile) öncelikle şehir içi ve şehirler arası taşımalarda uzman incelemesi tarafından eşyalar incelenir ve anlaşma sağlandığında eşya sigortası yapılır.

Bu hedefe ulaşmak için tüm faaliyetlerimizin hedeflerle yönetimini Kafkasoğlu evden eve nakliyat şirketleri olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz. Amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaktır.

En Çok Aranan Kelimeler

Şehirlerarası evden eve nakliyat Türkiyenin  Her tarafına nakliye hizmeti

En iyi evden eve nakliyat
Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri
Kars evden eve nakliyat tavsiye
Ucuz evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat ücretleri
Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları
Kars nakliyat şirketleri
Evden eve nakliyat tavsiye
Ev eşyası nakliyesi
Ev Eşyası Depolama


Yorumlar - Yorum Yaz