yozgat arslanlar şehir içi nakliyat

Yozgat Arslanlar Şehir İçi Nakliyat
%70 müşteri memnuniyeti Garantisi
yozgat arslanlar şehir içi nakliyat
,
Bulunduğumuz ŞehirYozgat / Merkez
,
Çağrı Merkezi TelNakliyat Tel  0(354) 215 08 08
,
ADRES
Erdoğan Akdağ Mahallesi, Esentepe Caddesi No: 32/1 / Posta Kodu 66100 / Yozgat/Merkez/Türkiye
,
Kampanyalarımız Bütün Devlet Memurlarına %5 İndirim
 Yeni atanan memurlara ek %7 indirim
,
BelgelerimizEvden Eve Nakliyat Kaliteonyali Evden Eve Nakliyat Kıredi Kartı gecerli Evden Eve Nakliyat K 3 Belgeli Firma
,
HİZMETLERİMİZ
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti
Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Eşya Depolama Hizmeti
Sigortalı Marangozlu Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
,
Talebiniz doğrultusunda Arslanlar Nakliyat ekspertizi belirleyeceğiniz bir zamanda evinize gelerek taşıma sırasında uygulanacak yöntemi,  gelecek aracı, kullanılacak malzemeleri belirler. Bu önceden planlama taşınma sırasında her şeyin düzgün ve sağlıklı gitmesi açısından son derece önemlidir. Çünkü yapılacak ekspertiz ile beraber sizin eşyalarınızın çokluğu ve boyutları göz önünde bulundurarak hangi araçların geleceği, hangi malzemelerin ne kadar kullanılması gerektiği, kırılacak ve ya bazı eşyaların taşınma sırasında hangi yöntem izlenerek çıkarılacağı belirlenmelidir. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleri de taşınma öncesinde bilinmeli ve bunlar göz önünde bulundurularak taşınma işlemine geçilmelidir. 

Tüm bu yapılan ekspertiz sonucunda müşterilerimize detaylı bir teklif gönderilir. Bu teklif kabul edilmesi halinde sizin belirleyeceğiniz bir gün uzman ekibimiz ve ekspertiz yapan taşıma eksperimiz , Taşıma için evinize gelir. Büyük bir titizlikle daha önceden planlandığı gibi tüm eşyalarınız taşınır. 

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir. 

Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen, yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir. 

Amacımız, yeni evinize taşınırken sizlere en iyi hizmeti sunarak "Sorunsuz Nakliyat" işinizi gerçekleştirmektir.

Arslanlar Nakliyat Asansörlü Evden Eve  taşımacılık ;

Evden Eve Nakliyat’ta son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Arslanlar Nakliyat olarak öncelikle her işin inceliği olduğu gibi asansörlü taşımacılığında bir çok detayı vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabileceği bir boşluk olması gerekir. Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla birçok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı  kapı veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın asansör ile taşınmasını imkânsız kılmaktadır.

Taşınma işinin asansör ile yapılmasını düşünüyorsanız lütfen Arslanlar Nakliyat Ekspertizlerine başvurun. Böylece hem müşterinin mağduriyeti önlenmiş olur hem de taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz. Asansörlü veya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması önemlidir

 Taşımacılık da en önemli konu Arslanlar nakliyat şirketinin kalite standardıdır. Gönderdiği ekibin profesyonelliği ve kullandığı  paketleme teknikleri ve paketleme malzemeleridir.

Unutmayın Arslanlar Nakliyat Size asansörlü taşımacılıkta özel seçenekler sunuyor…

Neden Asansörlü Taşımacılık?

Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek Asansörü olmayan yüksek katlı  binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak. Asansörlü Nakliyat Araçları hasar riskini azaltmak Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak. Asansörle direk evin içine girerek taşınma süresinin kısaltmak. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak Bazı Bina Yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karsı olması. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltıgı için işçilerin dikkatini arttırmak ve daha çok verim almak. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.


Yorumlar - Yorum Yaz