Tunceli Öz Şehir İçi Nakliyat

Tunceli Öz Şehir İçi Nakliyat

Şirtket Sahibi Notu : Son derece kurumsal ve profesyonel bir taşımacılık firmayiz, müşteri memnuniyetini önem veren firmalardan biriyiz Tunceli Bölgesin,de en eski firmalardan biriyiz, 2003 Since

Hizmet Verdiğimiz Bölge
Tunceli Ve Tüm Türkiye,ye
Bu Firma 14 Yıldır Üye
%89 müşteri memnuniyeti Garantisi
Tunceli Öz Şehir İçi Nakliyat Aracı
,
Bulunduğumuz ŞehirTunceli / Merkez
,
Çağrı Merkezi TelNakliyat Tel  0(428) 314 42 48
,
ADRES
Alibaba Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi No: 32/1/ Posta Kodu 62000 / Tunceli / Merkez / Turkiye
,
Kampanyalarımız Bütün Devlet Memurlarına %5 İndirim
 Yeni atanan memurlara ek %7 indirim
,
BelgelerimizEvden Eve Nakliyat Kaliteonyali Evden Eve Nakliyat Kıredi Kartı gecerli Evden Eve Nakliyat K 3 Belgeli Firma
,
HİZMETLERİMİZ
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti
Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Eşya Depolama Hizmeti
Sigortalı Marangozlu Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
,

Tunceli Öz Şehir İçi Nakliyat Şehirler içinde gerçekleştirilen evden eve ofisten ofise taşıma veya eşya depolama işlemlerinde Tunceli evden eve nakliyat firmamız tarafından taşınacak olan eşyaların maddi değerine göre sigortaları düzenlenir. Sigorta tam olarak deprem sel yangın veya çalınma gibi durumlara karşı oluşabilecek hasarlara karşılamak amacı ile yapılmıştır. Taşıma sigortası ise tam olarak belli bir taşıma bedeli ve depolama bedelinin içinde bulunmaz bu fiyat ayrı olarak malın değerlerine ve depolamanın zamanına göre fiyatlandırılabilir.

Depolama ve de evden eve depolama işlemleri sırasında müşterinin adı soyadı TC timlik numarası eşyaların alınacağı adres eşyaların teslim adreslerini taşıyan aracın plakası aracı kullanan şoförün bilgileri alınarak yapılmaktadır.

Sigortası yapılmayan eşyanın kesinlikle taşınma işlemini yapılamaz.Taşıtıcının belirli sebeplerden dolayı yapamadığı sigorta işlemini bedelini alarak sigorta işleminde yapabilir. Tunceli Evden eve nakliyat işlemlerinde şirketimiz kendini ve müşteriyi güvence altına almak için tüm eşyayı müşteri ile görüşüp anlaşarak sigorta işlemin yaptırılmasını sağlar.
Biz taşımacılıkta profesyoneliz ama oluşabilecek durumlara karşı eşyayı güvence altına almamız hem vicdanı hem de ticari ahlak olarak önemlidir.Sigortalama şekilleri aşağıda belirtilmiştir.

Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.
Evden eve taşıma firmaları yapılacak işi büyük çoğunlukla tam ziya kapsamında sigortalamaktadırlar. Yani sadece eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen ziyan görmesi durumunda sigorta devreye girmektedir,

Tunceli Asansörlü Eşya Taşımacılığı
Tunceli evden eve nakliyat firması asansörlü araçları sayesinde ve de geniş donanımı sayesinde araç filosu ile bir çok yıldır evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tunceli evden eve nakliyat firması müşterilerinin beklentilerini tamamen en üst düzeyde tutar. Bizim firmamızda müşterimizin memnuniyeti her zaman en öncelikli görevimizdir. Eşya taşımacılığının sırasında işin başlangıcından sonuna kadar müşteri temsilcimiz tamamen sizin yanınızda bulunacaktır. Eğer iş hakkında bir sıkıntınız olursa bir soru aklınıza takılırsa tamamen bu işin uzmanı olan temsilcilerimiz sizin yanınızda olacaklardır.

Tunceli evden eve nakliyat firmamız eşya taşıma bilincine son derece sahip olup teknolojik imkanlar sayesinde hizmet veren bir firmadır. Depolanmasını arzu ettiğiniz eşyalarınızı temiz ve de hijyenik ve rutubetsiz bir ortam olan depolarımızda muhafaza edebiliyorsunuz. Eşyalarınızı depolama işleminden önce düzenli bir biçimde ambalajlama işlemleri gerçekleştirmekte ve depolama süresi bitene kadar eşyalarınız bıraktığınız biçimde durması sağlanmış olmaktadır.

Bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız Tunceli evden eve nakliyat firmamız uygun fiyatlarla kendi alanında uzmanlaşmış elemanları ile sizlere hizmet sunmaktan memnun olacaklardır,

Tunceli Banka Taşıma Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?
Bankadan Bankaya nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir.
Banka taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.
Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.
Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir.
Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir, Tunceli Evden Eve Nakliyat


Yorumlar - Yorum Yaz