Çanakkale Zirve Nakliyat

Çanakkale Zirve Nakliyat

Editör Notu : Son derece kurumsal ve profesyonel bir firmayiz, müşteri memnuniyetini önem veren  firmalardan biriyiz Çanakkale Bölgesin,de en eski Ve Köklü firmalardan biriyiz

Hizmet Verdiğimiz Bölge
Çanakkale Tüm Türkiye,ye
Bu Firma 6 Yıldır Üye
%65 müşteri memnuniyeti Garantisi
Çanakkale Zirve Nakliyat Aracı
,
Bulunduğumuz ŞehirÇanakkale / Merkez
,
Çağrı Merkezi TelNakliyat Tel  0(286) 312 45 46
,
ADRES
Cevat Paşa Mahallesi, Tuna Sokak No: 13/2/ Posta Kodu 17000 / Çanakkale / Merkez / Türkiye
,
Kampanyalarımız Bütün Devlet Memurlarına %20 İndirim
 Yeni atanan memurlara ek %24 indirim
,
BelgelerimizEvden Eve Nakliyat Kaliteonyali Evden Eve Nakliyat Kıredi Kartı gecerli Evden Eve Nakliyat K 3 Belgeli Firma
,
HİZMETLERİMİZ
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti
Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Eşya Depolama Hizmeti
Sigortalı Marangozlu Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
,

Çanakkale Zirve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri, 1997 yılında ev, ofis, büro vb. nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında en iyi hizmeti verebilmek için istanbulda kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız, genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit/gsm telefon numarlarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz..

Misyonumuz
Çanakkale Zirve Nakliyat olarak; müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, avrupa standartlarına uygun kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, insanların özel hayatına hitap eden uygulamalar da müşteri odaklı taşıma hizmeti vermek, sektörümüz de ki uygulamaların ve teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmaktır. Bu hedefdeki en büyük dayanağımız eğitimli ve görev bilinçli personel kaynağımızdır.

Vizyonumuz
Çanakkale Zirve Evden Eve Taşımacılık olarak; müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinizmlerini takip ederek en doğru çözüme kavuşturmak, kişilerin iş yaşamı ve özel yaşamına kolaylaştırıcı ve zenginleştirici katkıda bulunmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, uzman ekibimizle taşımacılık uygulamalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.

Belgelerimiz
Sektörümüz de bir çok firma hiç bir yetki belgesi olmadan yasalara aykırı olacak şekilde nakliyat hizmeti vermektedir.
Bu tarz nakliyat işlemlerinde devlet eğer araç ve eşyalara el koyarsa taşıma yapanda yaptıranda suçlu bulunmaktadır. Bu nedenle nakliyat veya taşıma hizmeti almadan önce mutlaka çalışacağınız firmanın yetki belgelerini kontrol ediniz.
Çanakkale Zirve Nakliyat tüm nakliyat ve taşıma hizmetleri ile ilgili izin belgelerine sahiptir ve tam olarak yasal hizmet vermektedir.

Araç Filomuz
Sahip olduğumuz son model ve konforlu, içi özel olarak tasarlanmış Evden Eve Nakliyat Taşıma Araç Filomuz ile müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Aşağıdaki resimlerde araç filomuzdan bazı örnekler gösterilmektedir,

Siz değerli müşterilerimiz için yeni evinize taşınma işlemi oldukça güç ve bir o kadar da özenli olmasına dikkat ettiğiniz bir durum. Taşıma sırasında geçmişten günümüze getirdiğiniz gözünüzden sakındığınız değerleriniz , anılarınız hatıralarınız büyük önem taşıyor.Biz bunun bilincindeyiz.Tüm bu isteklerinizi yanı sıra bütçenize uygun biz nakliye firması ile çalışmak ve zaten masraflı olan taşınma işlemini sizi sarsmadan sonlandırmayı amaçlıyorsunuz.

Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını ve yeni evinizde olabildiğince çok yaşam alanı bırakarak yerleşmek istiyorsunuz. Yeni aldığınız mobilya takımının çizilmesi , yada hassas televizyonunuzun taşıma esnasında zarar görmesi olasılığı sizi düşündürüyor.Taşınma işlemi sonrasında eşyalarınızın yeniden sorunsuz bir şekilde kurulması sizin için çok önemli.Başkent nakliyat olarak biz sizin önem verdiklerinize önem veriyor ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz için gereken desteği sağlıyoruz.

Uzman olmayan personellerin hatası sonucunda doğru paketlenmeyen eşyalarınızın zarar görmesi , sallantılı arabalarda eşyalarınızın hasar görmesi yada mobilyalarınızın üst üste istiflenmesi gibi bir sorun yaşamak istemiyorsanız Başkent Nakliyat olarak biz burdayız.Bu durumların yaşanmaması için hedeflediğimiz mükemmelliyetçi nakliye hizmetimizi sizlere sunmaktan onur duyarız.

Uzman olmayan personellerin yapmış olduğu paketlemelerde yaşanılacak sorunlarını ortadan kaldırmak için uzman taşıma ve paketleme çalışanlarımız , taşıma esnasında sarsıntı olmaması için özel dizayn edilmiş süspansiyonlu araçlarımız , taşınma sonrasında monteleme işlemlerini sonuçlandırmak için uzman marangoz ve tesisat ustalarımız nakliye işlemlerinizde hep yanınızda bulunup size sorunsuz hizmeti veriyor olacaktır.

Sorunsuz, ekonomik isteklerinize özel bir nakliyat için tercihiniz Çanakkale Zirve Nakliyat olmalıdır Çanakkale Evden Eve Nakliyat


Yorumlar - Yorum Yaz