Çerkezköy Burhan Nakliyat

Çerkezköy Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Firması, Tel: 0507 055 47 87

Çerkezköy'nın önemli semtlerinden biri olan Çerkezköy'te bir çok evden eve nakliyat hizmeti talebi almaktayız.Firma olarak elimizden geldiği kadarıyla bu taleplere cevap veriyoruz.Müşterilerimiz genellik kaliteli ve güvenli bir nakliyat hizmeti istemektedir.İnternet ortamında edindikleri yanlış bilgilerden kaynaklı evden eve nakliyat firmalarına karşı ön yargılı bir bakışları vardır.Eşyalarında hasar ve zarar oluşacağına karşı bir beklentiden dolayı müşterilerimizde güven sorunları olmaktadır.

Çerkezköy Çerkezköy nakliyat olarak kesinlikle hasarsız nakliye ve her konuda firmamız müşterilerimizin yanında ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için vardır.Elvanket evden eve nakliye şirketi olarak daima müşteri odaklı hizmetlerimiz ile sorunsuz bir hizmet firmamızın garantisindedir. Müşterilerimize karşı sunduğumuz hizmetleri detaylı olarak sizlere anlatmaya çalışacağız. Müşterilerimiz firmamızdan ilk olarak telefon ile fiyat teklifleri alır. Bazen telefon ile fiyat teklifi yeterli olmadığında Çerkezköy içi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını talep ederek inceleme sonucu dahilinde fiyat teklifi alabilirler. Fiyat üzerinde anlaşma sağladığımızda müşterimiz ile sözleşme imzalar, taşınma tarihini ve saatini oluştururuz.

Çerkezköy Taşınıyor

 çerkezköy evden eve eşya ambalajlama

6tane profesyonel elemanımız ile hemen işe koyuluyor kaliteli ve dayanıklı havalı naylonlar ile eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesini yaparak hasardan korunaklı hale getiriyoruz. Küçük eşyalarınızı da kartonlarla paketlemesini yapıyoruz. Mutfak malzemelerinizi korunaklı köpüklü kutularımıza yerleştiriyor tabak ve bardaklarınızı kağıtlarla paketliyor ambalajlamasını yapıyoruz.

Kişisel elbiselerinizi derliyor ve toparlayarak elbise dolaplarımıza yerleştiriyoruz.Ütüsü dahi bozulmadan taşınmasını sağlıyoruz.Eşyalarınız tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş insanlar ile aracımıza kadar taşınarak aracımıza yerleştiriyoruz.Eşyalar yerleştirme disiplinine göre araca yerleştirilmektedir. Eşyaların araca yerleştirilmesi çok önemlidir.Eğer bilmeyen bir kişi tarafından yapılırsa kesinlikle eşyalar zarar görür.Eşyalar boyut ve hassasiyet bakımından dizilmesi gerekmektedir.

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz
 çerkezköy evden eve eşya araçlarımız

Eşyaların araca dizilmesini firmamızın tecrübeli elemanları tarafından gerçekleşmektedir. Her zaman disiplin ve dikkat ile her aşamayı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Aracımız yeni adresine doğru belirlenen rotaya uygun yoluna devam eder.Aynı elemanlarımız ve aynı düzen ve disiplin ile eşyalar araç içerisinden yeni istikametteki eve taşınarak yerleştirilir. Ardından müşterimizin kontrolü dahilinde eşyaların ambalajı ve paketleri sökülerek evin içerisine bütün eşyalar yerleştirilir.

Müşterimizle anlaşmadaki ücreti alarak memnuniyet içerisinde bir taşınmanın sevinciyle oradan ayrılıyoruz.Çerkezköy Çerkezköy evden eve nakliyat firması olarak bütün hizmetlerimizde müşterilerimizin öncelikleri ve talepleri bizim için çok önemli ve değerlidir.Bütün plan ve projemizi müşterilerimizin taleplerine göre şekillendiriyoruz.Böylece şirketimize karşı güven içinde yaklaşarak hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

Tags:Çerkezköy evden eve nakliyat Çerkezköy nakliyat firmalarıÇerkezköy Çerkezköy nakliyatÇerkezköy nakliye Çerkezköy
Paylaş:


ADRESIMIZ: Atatürk Cd. 80-4 , Gazi Mustafa Kemalpaşa, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

 

 

TEL: 0507 055 47 87


Yorumlar - Yorum Yaz