Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara Can Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Evinizi taşıtmadan önce bu makalede yer alan yazıları okumanız avantajınıza olacaktır, aksi taktirde sıkıntı yaşayabileceğinizi unutmayın.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, evdenevenakliyecilersitesi.net portalında yer alan firmaların tamamı evdenevenakliyecilersitesi.net güvencesi ile hizmet vermektedir.

Taşınmadan Önce

Firma araştırırken yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi ; çok sayıda firma aramak ve bu firmalardan en uygun fiyat teklifi verene işi yaptırmaya çalışmaktır!

İnternet ortamında birçok sitede evden eve nakliyat hizmeti alan kişilerin bu almış olduğu hizmetten dolayı rezil olduğunu okuyabiliriz. Bu rezillik sadece eşyalarınızın kırılması, çizilmesi veya kaybolmasından kaynaklanmamaktadır! Aynı zamanda düşük fiyata işi vermiş olduğunuz kişi daha sonra eşyalarınızın yarısını yükledikten sonra giriş mesafesini, kat yüksekliğini veya eşyaların çokluğunu bahane ederek sizden ekstra ücret talep edecektir.

Hesabı kendiniz yapın; kat ve eşya durumuna göre 2+1 bir evin taşınması için toplam işçilik ücreti 700 TL olup bu ücretin dışında paketleme ve ambalajlama için kullanılacak malzemeler için 200 TL lik bir ücret doğacaktır. Büyük bir kamyon'un kilometrede ortalama 1 lira yaktığını ve gideceği yerden boş dönme ihtimalini hesaba katmanız durumunda gerçekçi bir fiyat ortaya çıkar.

En çok yapılan yanlışlar

Evden eve nakliyat hizmeti yaptırmadan önce bilmeniz gereken kurallar var,

1- Eşyalarınızı saklamayın, evinizde ne kadar eşya varsa eşyaların tamamını nakliyeciye bildirin, bildirin ki sonraki aşamalarda bir anlaşmazlık ile karşılaşmayın. 3+1 bir eviniz varsa 2+1 için teklif alıp sözleşme yapmayın.

2- En düşük fiyat teklifine eşya taşıtmayın, siz birçok teklif topladınız! Bu teklifler içerisinde en uygun fiyat teklifini veren firmada karar kıldınız. Peki neden şikayet ediyorsunuz? Bunu siz istediniz.

3- Markalar sizi yanıltmasın! piyasada çok büyük kargo ve taşımacılık firmalarının ismini kullanarak iş almaya çalışan korsan firmalar var. Örnek olarak mng nakliyat, ulusoy nakliyat, metro nakliyat, tuzcuoğlu nakliyat ve horoz nakliyat gibi...

Büyük markaların Evden Eve Nakliyat hizmeti yoktur! bu markaları kullanan korsan firmalar sizin işinizi muhtemelen korsan bir firmaya veya kamyoncuya komisyon karşılığı satacaktır.

UYARI : Uygun fiyata anlaştığınız kişi anlaştığınız tarihte işi iptal etmesi durumunda başka bir nakliyecinin size vereceği fiyat çok daha fazla olacaktır. Bundan dolayı, anlaşacağınız firmayı iyi seçin, >>> Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Bu Yazıyı   62384 Kişi Okudu   48521 Kişi Beğendi   

Sosyal Ağlarımız da Bu Makaleyi Paylaşın, Bu Yazıyı Arkadaşlarınıza Önerin,


Yorumlar - Yorum Yaz